Naši prváci

vložené 11. 09. 2017 o 15:41

(Noví žiaci na škole)

Brány našej školy v tomto školskom roku privítali 38 nových žiakov – prvákov, medzi nimi i dvoch študujúcich v zahraničí. Triedne pani učiteľky v spolupráci s pani učiteľkou z materskej školy a so špeciálnym pedagógom si ich spravodlivo rozdelili do dvoch tried - 1.A a 1.B. V 1.A triede je triednou pani učiteľkou Mgr. Alexandra Barišová, v 1.B  Mgr. Hana Hulínová.

Už v prvý deň nám prváci ukázali, že sa školy neboja a sú pripravení naučiť sa veľa nových vecí. Kroky väčšiny z nich po skončení vyučovania smerovali do školskej jedálne a neskôr do školského klubu detí, kde na nich už čakala pani vychovávateľka.

Na otázku „Čo sa im na škole páči?“ odpovedali:

„Je tu lepšie ako v škôlke, zo školy chodíme domov už na obed.“

„Páči sa mi, že tu už nemusíme spávať.“

„Máme nové pani učiteľky.“

„Super je aj v školskom klube.“

Milí prváci, prajeme Vám veľa úspechov!