Športujú aj učitelia

Bowling učiteľov 2022

Naša škola má okrem šikovných žiakov aj šikovných zamestnancov, ktorí nás reprezentovali na bowlingovom turnaji, ktorého sa zúčastnili zamestnanci škôl z okolia Trenčína. Svoje sily si zmerali medzi sebou ženy, muži a zmiešané dvojice.

Počas celého turnaja vládla skvelá nálada, a ako to už v takej priateľskej atmosfére býva, nebolo dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a opäť stretnúť kolegov a kamarátov.

Pod valiacimi sa guľami a padajúcimi figúrkami sa najviac darilo nášmu pánovi riaditeľovi Vojtechovi Laurincovi, ktorý si vybojoval 2. miesto v kategórii mužov a v zmiešaných dvojiciach obhájil spolu s Mirkou Habánikovou opäť skvelé 2. miesto.

Víťazom gratulujeme a ostatným ďakujeme za účasť!