Trenčianske hodiny 2016

vložené 02. 12. 2016 o 15:48

(Na Trenčianskych hodinách dominancia našich žiakov, 4-krát 1. miesto)

Mestský úrad Trenčín už dlhodobo organizuje spevácku súťaž Trenčianske hodiny. Umožňuje žiakom základných škôl prezentovať sa, preukázať pekný vzťah k ľudovým piesňam a k spevu. V ZUŠ K. Pádivého sa prezentovalo 1.12.2016 aj kvarteto našich žiakov rovnomerne rozdelené na chlapcov a dievčatá. Všetci presvedčili odbornú porotu o svojich výnimočných speváckych kvalitách. Spievali výborne, zaujali i krásou hornosúčanského kroja. Všetci získali vo svojich kategóriách 1. miesto. Príjemne prekvapili ešte len druháčky K. Gažiová a E. Juricová, pre ktoré to bolo prvé súťažné vystúpenie a hneď víťazné. Po viacerých druhých a tretích miestach sa presadili aj skúsení speváci O. Mikušinec a J. Chupáč.

Úprimne blahoželáme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu.

1.-3. ročník:   1. miesto       Karolína Gažiová

1. miesto       Ema Juricová