Okresný florbalový turnaj dievčat

vložené 11. 10. 2016 o 14:30

Naše dievčatá mali v tomto roku vyššie florbalové ambície ako v minulom roku. Cestovali ich potvrdiť 7.10.2016 do ZŠ Soblahov. V prvých dvoch zápasoch hrali veľmi dobre a zodpovedne, neinkasovali ani jeden gól. V oboch zvíťazili 4:0. Finálový zápas s domácimi dievčatami mal výbornú úroveň. Bolo jasné, že zvíťazí a postúpi šťastnejšie družstvo.

Žiaľ, nepremenili sme viacero výborných príležitostí a inkasovali dva zbytočné góly. Remíza 4:4 stačila domácim dievčatám na postup do okresného finále. Mali o 1 gól lepšie skóre.

Naše dievčatá si zaslúžia pochvalu za veľmi peknú kombinačnú hru. Vynikla najmä Alica Lukšová - autorka 10 gólov.

Naše výsledky:

Horná Súča : Motešice                 4:0

Horná Súča : TN, Novomeského   4:0

Horná Súča : Soblahov                 4:4

Reprezentovali:

L. Repová, A. Lukšová, E. Bulejková, D. Babrnáková, L. Cverenkárová,

A. Šulhánková, K. Zemanovičová, P. Gažiová, K. Kramárová, D. Hoťková.

o 63 dní