Deviataci na obecnom úrade

vložené 08. 07. 2016 o 11:29

Tradičným miestom odovzdávania vysvedčení žiakom deviateho ročníka bol opäť obecný úrad. V dôstojnom prostredí obradnej miestnosti sa dievčatám a chlapcom prihovoril pán Jozef Mrázik, zástupca starostu obce.

Zablahoželal najlepším, všetkým poprial veľa šťastia s spokojnosti na stredných školách. Vyjadril presvedčenie, že rodná obec im prirástla k srdcu a nádej, že zostane ich domovom po celý život.

Potom už za asistencie triednych učiteliek Mgr. Anny Dohnanovej a PhDr. Márie Filipovej odovzdal pán Mrázik vysvedčenia.

Symbolický prípitok znamenal poďakovanie, sľub i myšlienku, že na školské časy i rodnú obec sa zabudnúť nedá.