Vyznanie pre moju mamu

vložené 20. 06. 2016 o 21:52

Dievčatá a chlapci, ktorí od októbra navštevujú divadelný krúžok a pripravovali dramatizáciu rozprávky „O desiatich školských mesiacoch“ sa mali možnosť spolu so žiakmi školského klubu predstaviť v druhú májovú nedeľu v kultúrnom dome v programe venovanému Dňu matiek.

Všetkých divákov zobrali so sebou na výlet za jednotlivými mesiacmi, z ktorých každý skrýva v sebe neopakovateľnú a vždy niečím iným výnimočnú moc. Deti spievali, tancovali, recitovali, zaujali svojimi kostýmami i zhotovenými rekvizitami.

Pre svoje milé a láskavé mamy pripravili panel pod názvom: „Vyznanie pre moju mamu“, ktorý plný vlastnoručne napísaných vinšov, veršíkov, vyznaní, poďakovaní, obrázkov... prekvapil ich adresátky pri vstupe do sály kultúrneho domu. Mamy i babky sa pristavovali, pozorne čítali, na ich tvárach nechýbal úsmev a v očiach radosť z prečítaných slov od svojich synov a dcér.

Obdiv patrí chlapcom-prváčikom, ktorí ako noví členovia divadelného krúžku v premiére predstavenia vystúpili s odvahou a výborným výkonom. Potlesk obecenstva bol pre nás-účinkujúcich vzácnym darčekom za všetok čas, usilovnosť a námahu pri nácviku textov a dramatizácii divadielka.