Prvoaprílová módna polícia

vložené 19. 05. 2016 o 19:47

Tvoriví  žiaci z redakčnej rady Súčasníka dostali nápad, ktorý sa 1. apríla 2016 premenil na bláznivú skutočnosť.

Pomocou školského rozhlasu bola oznámená súťaž o najbláznivejšieho prvoaprílového žiaka i triedu, ktorých bude posudzovať módna polícia. Tí ani netušili, že to žiaci (i niektorí učitelia) našej školy zoberú tak vážne. A tak 1. apríla nechýbala v škole dobrá nálada a úsmev na tvári. Módna polícia vošla do každej triedy, fotila, zapisovala a vyhodnocovala.

Z celej akcie podala správu:

„Prekvapilo a milo potešilo nás to, čo sme tu videli. Objavili sme vyše 200 originálnych a tvorivých detí so zmyslom pre humor. Musíme však podať trestné oznámenie na  8.B, ktorá jediná ignorovala akciu módnej polície.

CELKOVÝ ZÁVER: Boli ste skvelí, vtipní, blázniví a originálni!“

Za najbláznivejšiu prvoaprílovú triedu určili 3.B, lebo v tejto triede, nazvali  sa  BLÁZNI,  bolo  najviac  originálnyc nápadov, ochoty a prvoaprílovej nálady.

Ešte jedna trieda dostala ocenenie, a to 7.tr., pretože tam bolo najviac žiakov zapojených  do spoločnej akcie. Spachtoši v pyžamách získali titul:  Najtímovejšia  prvoaprílová trieda.

Bolo veľmi náročné vybrať len troch naj..., nakoniec prvé tri miesta obsadili chlapci:

1. miesto    Jožko Múka z III.B,

2. miesto    Paťo Gaží z III. A,

3. miesto    Jožko Pariš zo 7.tr.

Naj... prvoaprílovou  p. učiteľkou  sa stala p. učiteľka Hupčíková, ktorá 1. apríla 2016 učila v maske Batmana.

Všetci zožali na spoločnom vyhodnotení na dolnej chodbe obrovský potlesk i prvoaprílovské ceny.

ĎAKUJEME VŠETKÝM (ČO SA ZAPOJILI) ZA TO,   ŽE STE VYČARILI ÚSMEV NA TVÁRI, ŽE STE SI VEDELI UROBIŤ SRANDU AJ ZO SEBA, ŽE STE SA MNOHÍ V TRIEDE VEDELI DOHODNÚŤ A MALI TÍMOVÉHO DUCHA...