Záver školského roku 2019/2020

vložené 01. 07. 2020 o 13:11

Po netradičnom druhom polroku sa slávnostné ukončenie školského roka uskutočnilo v utorok 30.6.2020 v priestoroch našej školy. O tom, že situácia bola odlišná, svedčia aj rúška na tvárach prítomných žiakov, pedagógov i prítomných hostí.

Už v klasickej zostave za prítomnosti pána riaditeľa a pani zástupkyne, pána starostu Ing. Juraja Ondračku, pána farára Mgr. Tomáš Zelenáka a pána kaplána Mgr. Michala Štefánika sme vyhodnotili celý školský rok a ocenili úspešných žiakov našej školy.

Nezabudli sme sa rozlúčiť s odchádzajúcimi pedagogickými zamestnancami - Mgr. M. Bulejkovou a Ing. Alenou Paššovou, ale aj s dlhoročným zamestnancom – pánom školníkom Petrom Birásom. Záver patril už tradičnej rozlúčke deviatakov a odovzdávaniu vysvedčení v triedach.