Zimná výzdoba

vložené 09. 01. 2019 o 18:07

Hoci začiatok decembra ešte ničím nepripomínal príchod zimy, naši žiaci i učitelia začali so zimnou výzdobou priestorov školy. Inšpirácie hľadali vo svojom okolí, na internete a za pomoci šikovných rúk detí sa pretavili do výtvorov zdobiacich školský vchod, chodby či spoločné priestory žiakov. Zimná krajinka, žiariaci stromček, usmiati snehuliaci, anjeli strážiaci vianočnú atmosféru, adventný kalendár to všetko sa u nás dalo nájsť. Azda najkrajší bol vlastnoručne vyrobený betlehem, na výrobe ktorého sa podieľali žiaci druhého stupňa za asistencie pána školníka.

V predvianočnom čase po chodbách rozvoniavala aj vôňa medovníčkov, škorice a medových oblátok. Niektoré triedy si prichystali aj malú ochutnávku jedál overených vo svojich domovoch. Po Vianociach nás potešila aj štedrá nádielka snehu, o vonkajšie priestory máme teda postarané tiež.