Zachovávame dedičstvo našich otcov

vložené 26. 09. 2017 o 19:28

(Vitrínky pripomínajúce minulosť)

Priestory školy sú tematicky vyzdobené v závislosti od ročného obdobia, aktuálnych školských akcií, ale sú aj časti stále, nemenné, vystavujúce na obdiv výtvory a predmety, ktoré by nemali upadnúť do zabudnutia.

V spojovacej časti budovy školy tak v tomto roku pribudli dve vynovené vitrínky. Prvá z nich je venovaná každodennému životu našich predkov, v druhej vitríne sú k nahliadnutiu časti dobové oblečenia. Aspoň na chvíľku nás prenesú do dôb dávno minulých, oživia v pamäti momenty z čias strávených u našich starých rodičov. Predmety do zbierky zapožičali p. Chupáčová, p. Birás a p. Cverenkár, za čo im patrí naša vďaka.