Záver školského roka 2016/2017

vložené 11. 07. 2017 o 15:50

Slávnostné ukončenie školského roka sa tradične uskutočnilo 29.6.2017 na dolnej chodbe. 30.6.2017 udelil riaditeľ školy riaditeľské voľno. Po 10 mesiacoch sa na vytúžený koniec roka tešili žiaci i učitelia.

Svojou prítomnosťou nás potešil pán starosta Ing. Juraj Ondračka, dôstojný pán farár Tomáš Zelenák i pán kaplán Michal Štefánik.

Riaditeľ školy vo svojom príhovore vyhodnotil výchovno-vzdelávacie výsledky, mimoškolské úspechy v olympiádach, záujmovo-umeleckých a športových súťažiach. Najlepších ocenil športovými pohármi, knihami a vecnými darmi. Odovzdal 50 ocenení. Poďakoval všetkým učiteľom, rozlúčil sa s trojicou odchádzajúcich.

Záver patril tradičnej rozlúčke deviatakom. Na dva mesiace škola utíchne.

Najlepší deviataci: Vojtech Laurinec, Matúš Guga

Najlepšia recitátorka: Aneta Weisová