Záver školského roka 2015/2016

vložené 08. 07. 2016 o 11:45

Slávnostné ukončenie školského roka sa tradične uskutočnilo na dolnej chodbe našej školy. Po 10 mesiacoch sa na vytúžený deň tešili žiaci i učitelia. Svojou prítomnosťou nás potešil zástupca starostu obce pán Jozef Mrázik a pán kaplán Jaroslav Mujgoš.

Riaditeľ školy vo svojom príhovore vyhodnotil výchovno-vzdelávacie výsledky, mimoškolské úspechy v olympiádach, záujmovo-umeleckých a športových súťažiach. Najúspešnejších odmenil. Rozlúčil sa s odchádzajúcimi pedagógmi, všetkým  poďakoval za svedomitú prácu. Záver patril tradičnej rozlúčke našich deviatakov. Na dva mesiace škola utíchne, prejde menšími úpravami a bude sa tešiť na nový školský rok.

Najúspešnejší žiaci:

Recitátorka: Alica Laurincová                Výtvarníčky: Michaela Barteková

Spevák: Jozef Chupáč                                             Lenka Habániková

Športovkyňa: Michaela Vendžúrová        Futbalistky: Karolína Zemanovičová

Športovec: Adam Remenár                                       Lea Cverenkárová

Najúspešnejšia žiačka 9. ročníka: Alexandra Mikušincová.