Hračkárstvo v školskom klube

vložené 20. 06. 2016 o 22:22

S mesiacom jún, ktorý je najočakávanejším mesiacom všetkých školákov prichádza do školského klubu aj termín našej populárnej "Burzy hračiek".

Je zaujímavé sledovať deti, ktoré si prinesú do našej triedy hračky, s ktorými sa doma už nehrávajú... Plyšáky, autíčka, drevené kocky, maličkosti z kinderiek, sponky, korálky, peňaženky, gumičky do vlasov... Hračky z tašiek putujú na stoličky, naše pultíky, pribudnú k nim symbolické papierové cenovky, chuť predávať, vymieňať, kupovať a netradičné hračkárstvo má tých, ktorých má mať - predávajúcich aj kupujúcich.

Veselá hudba dotvára atmosféru príjemného obchodu, z ktorého všetci odchádzajú domov ako vždy, veľmi spokojní. V peňaženkách zvoní pár peniažkov a v rukách niekoľko hračiek do detskej izby.

Burzy kníh i hračiek nás všetkých v školskom klube jednoducho bavia!