Oznam o obnovení výučby v 6. - 9. ročníku

vložené 12. 06. 2020 o 16:41

Vážení rodičia,

oznamujeme Vám, že za dodržania prísnych hygienických pravidiel sa od pondelka 22.6.2020 obnovuje na našej škole klasická výučba aj v 6. - 9. ročníku ZŠ.

V súvislosti s nutnou úpravou výchovno-vzdelávacieho procesu Vám oznamujeme, že výučba bude prebiehať v tradičnom čase podľa rozvrhu, strava v školskej jedálni bude zabezpečená, školský klub detí bude zabezpečený.

Je potrebné, aby ste informovali triedneho učiteľa svojho dieťaťa sms správou alebo zavolaním na tel. číslo školy, či žiak využije možnosť ísť na obedy a to najneskôr do 16.6.2020 24:00.

Tiež Vás prosíme, aby ste svojim deťom zabezpečili nasledovné:

1. Každý deň dve čisté rúška a balíček jednorazových papierových vreckoviek.

2. Pri prvom nástupe žiaka do ZŠ a po každom prerušení dochádzky v trvaní viac ako tri dni čestné vyhlásenie o zdravotnom stave žiaka (nájdete medzi dokumentmi na stiahnutie alebo vytlačené na dverách hlavného vchodu do našej školy).

3. Vlastný pitný režim – ideálne čistá voda alebo čaj, pohár/fľašu.

Informácie o priebehu a spôsobe vyučovania a novom rozvrhu hodín zverejníme v piatok 19.6.2020.