Naši piataci úspešní v Testovaní 5

vložené 10. 02. 2020 o 18:26

V novembri prebehlo na všetkých slovenských školách testovanie piatakov pod názvom Testovanie 5. Zúčastnili sa ho aj naši piataci, ktorí dosiahli v oboch testovaných predmetoch - slovenský jazyk a literatúra, matematika - lepší výsledok, ako bol celoslovenský priemer.

Úspešnosť školy                              celoslovenský priemer

MAT            65,5%                                                    63,4%

SJL              72,4%                                                   64,8%

Najúspešnejší žiaci našej školy:

1.       Sára Faryová

2.       Katarína Lakatošová, Michaela Vašíčková

3.       Natália Gagová

Ďakujeme pani učiteľkám z 1.  stupňa - p. uč. Michalovej, Lakatošovej a p. uč. Baneckej a Plevovej za všetok čas, námahu, úsilie a trpezlivosť, ktorú venovali našim deťom. Piatakom do ďalšieho štúdia prajeme veľa úspechov, dobrých kamarátov  a aj veľa pekných zážitkov so spolužiakmi  a s triedou.