Bowlingový turnaj učiteľov

vložené 10. 02. 2020 o 18:19

Turnaja v bowlingu sa každoročne zúčastňuje takmer tridsiatka zamestnancov základných škôl z okresu Trenčín. Aj toho roku sa v čase polročných vysvedčení stretli nielen rokmi overení účastníci, ale i nové tváre. Už tradične sa súťažilo v kategóriách: muži, ženy a mix.

Z našich učiteľov v kategórii žien získala 2. miesto pani zástupkyňa Mária Filipová, 2. miesto v kategórii mužov patrilo i pánovi riaditeľovi Vojtechovi Laurincovi. Spoločne v kategórii mix dosiahli pekné 3. miesto.

Vďaka kategórii hráč s najvyšším skóre za posledných 6 rokoch sme si odniesli aj ďalšie ocenenie – 1. miesto pre pani zástupkyňu (1591 bodov).

Blahoželáme k výbornej reprezentácii našej školy.