Oznam riaditeľa školy

vložené 01. 02. 2020 o 10:31

Vážení rodičia,

dovoľte mi informovať Vás o zmene času otvárania budovy školy s platnosťou od 4.2.2020, teda od druhého polroka školského roku 2019/2020 a to nasledovne:

1. Otvorenie budovy školy pre všetkých žiakov – 7.45 hod.

2. Otvorenie budovy školy pre žiakov navštevujúcich doučovanie či krúžok – od 7.00 hod. do 7.05 hod.

Rozhodli sme sa tak na základe jednomyseľného hlasovania pedagogickej rady na polročnej klasifikačnej porade po zhodnutí sa na zhoršenom správaní sa žiakov v čase, keď na škole nie je zabezpečený pedagogický dozor, pracovná doba učiteľov začína o 7.45 hod. Zvažovali sme aj alternatívu Vášho písomného prevzatia zodpovednosti za bezpečnosť svojich detí v čase do 7.45 hod., ale po porade s právnikom sme zistili, že v prípade akéhokoľvek poškodenia zdravia i majetku aj napriek písomnému vyhláseniu zákonných zástupcov žiaka, za bezpečnosť v priestoroch školy zodpovedá správca budovy, t.j. riaditeľ školy.

Ďakujeme za pochopenie.

riaditeľ školy Mgr. V. Laurinec