Vianočná besiedka

vložené 09. 01. 2019 o 18:34

„Príbeh Vianoc nikdy nestratí svoju krásu a pokračuje storočia, aby nás priťahoval.“

Piatok 21.12.2018, posledný školský deň pred Vianocami, sme si spríjemnili tretím ročníkom „Vianočnej besiedky“. Úlohou moderátorov z 9.A triedy Lucie Koprivňanskej a Borisa Bičana bolo uviesť vystúpenie talentovaných žiakov našej školy ako aj tried prvého a druhého stupňa s ich vianočným programom.

Poctivo nacvičovali malí i veľkí, dokonca i pani učiteľky nezabudli vyčariť úsmev na tvárach prítomných žiakov svojím folklórnym tancom. Spievalo sa, hralo, vinšovalo, objavili sa aj scénky zachytávajúce priebeh Vianoc v našich domácnostiach.

Každý prispel svojím dielom do mozaiky nezabudnuteľnej sviatočnej nálady. Našimi darmi v ten deň bol úsmev, potlesk, vzájomná blízkosť a v kútiku duše i vďačnosť za celý predchádzajúci rok.