Vyhodnotenie školskej súťaže

vložené 14. 05. 2018 o 19:32

(Do žrebovania sa dostalo 53 podaných vyhlásení.)

Aj v tomto školskom roku Občianske združenie rodičov a priateľov ZŠ s MŠ M. Rešetku, Horná Súča požiadalo o pomoc pri získavaní 2% z daní. Motiváciou bola aj vyhlásená školská súťaž pre našich žiakov, v ktorej mali možnosť získať zaujímavé ceny – reproduktoryUSB kľúčfutbalovú loptu a pre žiaka s najväčším počtom prinesených vyhlásení bola pripravená kolobežka.

K 30. aprílu 2018 ich bolo doručených 53. Kolobežku za najviac vyhlásení získala Dianka Chlebanová z 2.A triedy, priniesla ich spolu 12. Následne vyžrebovala majiteľku reproduktorov -  Alicu Mikušincovú zo 6.A . Tá šťastnou rukou spomedzi súťažiacich vybrala výhercu USB kľúča Ninku Hlávkovú z 2.A triedy. Poslednou cenou bola futbalová lopta, ktorá potešila Hanku Habánkovú z 2.B.

Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme a výhercom blahoželáme.

o 65 dní 1 hodina