Technická olympiáda

vložené 15. 03. 2018 o 17:01

(Denis Galko získal vynikajúce 2. miesto.)

Okresný úrad, odbor školstva, Trenčín a Centrum voľného času, Trenčín zorganizovali už 8. ročník okresného kola technickej olympiády, na ktorej sme ako tradične nemohli chýbať.

Súťaž sa uskutočnila na ZŠ Trenčín, Novomeského a to v dvoch súťažných kategóriach. V kategórii A, dvojica z 8. a 9. ročníka, nás reprezentovali žiaci Timotej Barinec a Sebastián Birás. V kategórii B, jednotlivec z 5. až 7. ročníka, to bol žiak Denis Galko.

Najlepšie sa darilo Denisovi Galkovi, ktorý sa umiestnil na vynikajúcom 2. mieste v silnej konkurencii 12 škôl, k čomu mu gratulujeme. Zároveň mu patrí veľká vďaka za reprezentáciu našej školy na okresnej úrovni.