Škola hrou

vložené 12. 12. 2017 o 19:28

(Mikulášske kultúrne vystúpenie)

6. december 2017 patril Mikulášovi a jeho pomocníkom, nasledujúci deň sa však niesol pod taktovkou skúseného míma pána Kulíška a jeho asistenta pána Michalka. Navštívili nás s predstavením plným smiechu, hudby a dobrej zábavy s názvom „Škola hrou“.

Mím Vlado vystupoval v úlohe učiteľov rôznych predmetov – geografie, biológie, telocviku či hudobnej výchovy. Vtipným spôsobom sa snažil naučiť svojich zverencov základy potrebné pre život. Žiakov mal na výber neúrekom, nedočkavo čakali, kým ich vytiahnu z hľadiska a stanú sa aktérmi situácií, ktoré každodenne prežívajú  v škole.

Predstavenie bolo pre nás jedinečným zážitkom a ešte dlho po ňom nám zostával úsmev na tvári.